¿De qué marca es?
HOSAFE.COM.
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.
Precio y formas de pago
4 partes mensuales sin intereses
4 pagos de
$ 55.444
/ mesAliados para comprar ahora y pagar después



Compras Empresariales
Solicite una cotización para su empresa
Smartphone HOSAFE.COM RBX-S50-4GX
Compra segura
Protección total en tu pago y tu pedido.
Cuotas flexibles
Elige entre pago único o hasta 4 partes.
Envío verificado
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.

Las imágenes son ilustrativas y pueden presentar variaciones menores respecto al producto real.
Smartphone HOSAFE.COM RBX-S50-4GX
¿De qué marca es?
HOSAFE.COM.
¿Qué color tiene?
White.
¿De qué material está hecho?
Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS).
¿Cuáles son sus dimensiones?
7.68 x 6.57 x 5.35 pulgadas, aproximadamente 19.5 x 16.7 x 13.6 cm.
¿Desde cuándo está disponible?
Desde marzo de 2024.
| Campo | Valor |
|---|---|
| IndoorOutdoor Usage | Indoor, Outdoor |
| Power Source | Solar Powered & Battery Powered |
| Connectivity Protocol | Cellular |
| Mounting Type | Wall and Ceiling mount |
| Video Capture Resolution | 2K |
| Number of Items | 1 |
| Number of Channels | 2 |
| Effective Video Resolution | 3 MP |
| Viewing Angle | 110 Degrees |
| Installation Type | Wall and Ceiling mount |
| Night Vision Range | 50 Feet |
| Voltage | 5 Volts (DC) |
| Wattage | 5 Watt-hours |
| Item dimensions L x W x H | 7.68 x 6.57 x 5.35 inches |
| Batteries Required | Yes |
| Low light technology | Night |
| Zoom Ratio | 4X |
| Alert Type | Audio and Motion |
| Light Source Type | Infrared & LED |
| Photo Sensor Technology | CMOS |
| Effective Sútill Resolution | 3 MP |
| International Protection | IP66 |
| Maximum Webcam Image Resolution | 3 MP |
| Flash Memory Supported Size Maximum | 128 GB |
| Smart Home Compatibility | Smart Home Compatible |
| Item model number | RBX-S50-4GX |
| Best Sellers Rank | #46 in Bullet Surveillance Cameras |
| SKU | B0CR1G1CZ1 |
| Modelo | RBX-S50-4GX |
| Resolución de video | MPEG-4 |
【Wireless Solar-Powered & 4G LTE Network】: Forget about messy wires! This wireless camera no internet needed is completely wire-free in design, no need power or wifi connection, this Cell camera is powered by solar panel and rechargeable battery, connected to internet via its own SIM card, 100% wire-free, very easy to install. 【Built-in SIM Card & Subscription Plan】: Including a pre-installed and prepaid 4G LTE SIM card with 300MB trial data, Unlimited data plans start at $19.90 monthly to $169.90 yearly per solar camera (other data plans available), easily pay in Ubox app. 【PTZ & 2K HD Color Night Vision】: This non wifi camera supports 270° pan, 90° tilt and 4x digital zoom, fully cover all around, the cellular camera has 2K HD image sensor and 4pcs spotlight, which can offer stunning clear color pictures for day and night. 【Human Motion Detection & Phone Notification】: The 4G camera is built-in sensitive PIR sensor, that can detect moving people, vehicles and animals, once it is triggered, the no wifi security camera outdoor will push instant alerts to your mobile phone. 4G Security camera no WIFI needed, allows you to leave one eye on what you care. 【Remote Playback & Two-Way Audio】: Ubox camera can save events to the local micro SD card (not includ) and Cloud, allows playback on the free Ubox phone app. Built-in speaker and microphone help you to talk to visitors under the LTE security camera through your mobile phone. 【Superb Waterproof Effect & Environmental Resilience】: With IP66 waterproof level, this cellular camera outdoor gives you peace of mind knowing it’s tough enough for any weather conditions, this outdoor camera no wifi needed works well within -4~122℉.
Valoraciones
1.598