¿De qué marca es?
DZEES.
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.
Precio y formas de pago
4 partes mensuales sin intereses
4 pagos de
$ 185.694
/ mesAliados para comprar ahora y pagar después



Compras Empresariales
Solicite una cotización para su empresa
Surveillance Cameras de la marca DZEES en pack de 4 piezas
Compra segura
Protección total en tu pago y tu pedido.
Cuotas flexibles
Elige entre pago único o hasta 4 partes.
Envío verificado
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.

Las imágenes son ilustrativas y pueden presentar variaciones menores respecto al producto real.
Surveillance Cameras de la marca DZEES en pack de 4 piezas
¿De qué marca es?
DZEES.
¿Qué color tiene?
White(4 Pcs).
¿Cuánto pesa?
2,7 libras, aproximadamente 1,2 kg.
¿Cuáles son sus dimensiones?
6 x 8 x 4 pulgadas, aproximadamente 15.2 x 20.3 x 10.2 cm.
¿Desde cuándo está disponible?
Desde julio de 2024.
| Campo | Valor |
|---|---|
| IndoorOutdoor Usage | Indoor, Outdoor |
| Power Source | Battery Powered |
| Connectivity Protocol | Wi-Fi |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Video Capture Resolution | 2K 3MP |
| Number of Items | 4 |
| Number of Channels | 4 |
| Viewing Angle | 130 Degrees |
| Installation Type | Tabletop Mount, Ceiling Mount, Tree Mount ,Wall Mount |
| Night Vision Range | 33 Feet |
| Item dimensions L x W x H | 6 x 8 x 4 inches |
| Batteries Required | Yes |
| Video encoding | H.264 |
| Low light technology | 2K Full Night |
| Alert Type | Motion Only |
| Photo Sensor Technology | CMOS |
| International Protection | IP65 |
| Smart Home Compatibility | Smart Home Compatible |
| Audio Visual Recording Capabilities | Video |
| Item model number | CG6-F |
| Best Sellers Rank | #69 in Bullet Surveillance Cameras |
| SKU | B0CX4T5G6L |
| Modelo | CG6-F |
| Resolución de video | MP4 |
2K Starlight Color Night Vision & 33ft 130° Angle View: Crystal clear 2K QHD resolution provides clear picture to capture details such as license plates and small objects delivering 1.7x more pixels compared to 1080p. The clearest 2K starlight night vision in the industry. Wireless, Rechargeable Battery WiFi Cam: Easy to Install in 5 Minutes, mount the camera anywhere without the limitations of a power cord. IP65 weatherproof, indoor and outdoor, built to last. The camera provides up to 2-4 months of uninterrupted usage between charges (*Only work with 2.4GHz WiFi, Not support 5GHz wifi.) Smart PIR Motion Detection & AI Recognition: This wireless camera with advanced smart AI motions detection, it can clear analysis and recognition person, vehicle, pet and package. This dzees security camera can be triggered by AI PIR in real-time. Notification would be pushed accurately to your cell phone according to AI cloud analysis results(0.2s-3s). Instant Alerts & Multi-user Sharing: When the upgraded motion sensor detects motion, it will shoot and record the video and obtain an accurate instant alert snapshot on the mobile phone. Security camera with 90dB loud siren, spotlight, or clearly 2-way audio to warn off the Intruder. Sharing live view with 6 family to protect your home together 2 Years Free Cloud Storage & Memory Card: The Wi-Fi camera supports storage via memory card (up to 128GB, not included) and cloud service. It offers 2 years of free 3-day loop cloud storage. New users can enjoy a 30-day trial of the Plus Plan, which includes upgraded cloud storage, AI detection, customizable alert zones, and more.
Valoraciones
7.589