¿De qué marca es?
ANNKE.
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.
Precio y formas de pago
4 partes mensuales sin intereses
4 pagos de
$ 928.694
/ mesAliados para comprar ahora y pagar después



Compras Empresariales
Solicite una cotización para su empresa
Producto electrónico ANNKE DW81KT1-58BM con wired
Compra segura
Protección total en tu pago y tu pedido.
Cuotas flexibles
Elige entre pago único o hasta 4 partes.
Envío verificado
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.

Las imágenes son ilustrativas y pueden presentar variaciones menores respecto al producto real.
Producto electrónico ANNKE DW81KT1-58BM con wired
¿De qué marca es?
ANNKE.
¿Qué color tiene?
White & Black.
¿Cuánto pesa?
20,7 libras, aproximadamente 9,4 kg.
¿Cuáles son sus dimensiones?
17.83 x 14.76 x 11.81 pulgadas, aproximadamente 45.3 x 37.5 x 30.0 cm.
¿Desde cuándo está disponible?
Desde junio de 2025.
| Campo | Valor |
|---|---|
| Video Capture Resolution | 4K |
| Number of Channels | 8 |
| Power Source | Corded Electric |
| Item dimensions L x W x H | 17.83 x 14.76 x 11.81 inches |
| Night Vision Range | 100 Feet |
| Frame Rate | 20 |
| Total USB Ports | 1 |
| Viewing Angle | 96 Degrees |
| Smart Home Compatibility | Smart Home Compatible |
| Item model number | DW81KT1-58BM |
| Best Sellers Rank | #136 in Surveillance DVR Kits |
| SKU | B0FFGSPMK3 |
| Modelo | DW81KT1-58BM |
| Capacidad de almacenamiento | 2048 GB |
4K Ultra HD for Clearer Viewing: With the 1/2.4" Progressive Scan CMOS image sensor, this 8CH PoE security camera system delivers vivid 4K(8MP/3840*2160) resolution for exceptional image clarity, ensuring crystal-clear monitoring for all environments. Smart Dual Light Color Night Vision: Defaults to black & white mode, once people and vehicles are detected, the IR light will turn off and white light on, this 4K ultra HD security camera system will switch to color night vision, allowing you to see more details. AI Human/Vehicle Detection: Engineered with AI-powered human and vehicle detection, this nvr security camera system intelligently filters motion detection to reduce false alarms caused by APP notifications, keeping you focused on real threats. Continuous 24/7 Recording: Built-in a New 2TB security-grade hard drive, providing you reliable 24/7 surveillance recording, and this wired security camera system is fully compatible with up to 12MP cameras for exceptional clarity and all-day security coverage. See Clearly in Any Environments: Equipped with BLC, 3D DNR, and HLC, this camera system optimizes exposure balance, minimizes image noise, and improves clarity. Enjoy crisp indoor/outdoor visuals and superior night vision even in challenging lighting conditions.
Valoraciones
23