¿De qué marca es?
ZHXINSD.
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.
Precio y formas de pago
4 partes mensuales sin intereses
4 pagos de
$ 518.194
/ mesAliados para comprar ahora y pagar después



Compras Empresariales
Solicite una cotización para su empresa
Cámara DSLR ZHXINSD Dual lens security camera set
Compra segura
Protección total en tu pago y tu pedido.
Cuotas flexibles
Elige entre pago único o hasta 4 partes.
Envío verificado
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.
![[Dual Lens 2K+2K&10X Zoom] Home Wireless Security Camera System with 12.5" LCD Monitor Outdoor, 10CH Kit 4PCS House WiFi Camera 1TB HDD de ZHXINSD](https://m.media-amazon.com/images/I/61BtEM2KR4L._AC_SL500_.jpg)
Las imágenes son ilustrativas y pueden presentar variaciones menores respecto al producto real.
Cámara DSLR ZHXINSD Dual lens security camera set
¿De qué marca es?
ZHXINSD.
¿Qué color tiene?
White.
¿Cuánto pesa?
8,1 libras, aproximadamente 3,7 kg.
¿Cuáles son sus dimensiones?
10 x 10 x 12 pulgadas, aproximadamente 25.4 x 25.4 x 30.5 cm.
¿Desde cuándo está disponible?
Desde noviembre de 2023.
¿Qué tipo de cámara es?
DSLR.
¿Qué conectividad tiene?
Wireless y 802.11 ac/b/g/n.
| Campo | Valor |
|---|---|
| Video Capture Resolution | 1296p,2K+2K |
| Number of Channels | 10 |
| Power Source | DC |
| Item dimensions L x W x H | 10 x 10 x 12 inches |
| Other camera features | Front |
| Low light technology | Starlight |
| Night Vision Range | 50 Meters |
| Frame Rate | 30FPS |
| Recording Mode | Event, Schedule, 24/7Recording |
| Total USB Ports | 2 |
| Video Input | BNC |
| Smart Home Compatibility | Smart Home Compatible |
| Set Name | 10CH Kit 4PCS House WiFi Camera |
| Item model number | Dual lens security camera set |
| Best Sellers Rank | #67 in Surveillance DVR Kits |
| SKU | B0CN6X42V1 |
| Modelo | Dual lens security camera set |
| Capacidad de almacenamiento | 6144 GB |
Enhanced Security with Dual Lens: The Dual Lens 2K+2K Camera System provides exceptional image quality with its high-definition resolution. This advanced wireless security camera system features a dual lens design, allowing you to capture more detailed pictures simultaneously. 10x Mixed Zoom feature, you can zoom in on specific areas of interest with exceptional clarity. Easy Set up: This all in one security camera system is power by DC power, The Camera need ti plug in, You can easily set up, real plug & play, Simply connect the cameras to the NVR, power them up, and you're ready to start monitoring your property.The security system come with 12.5 inch monitor, perfect for homes, offices, or even garages! Two Way Audio & Spotlight: The Security Camera equipped with microphones and speakers, enabling convenient two-way audio communication. Wireless Security Camera System features advanced color night vision technology, allowing you to clearly see and monitor your home even in low-light conditions. No Month fee & 24/7 Recording: Cameras come with 1TB hard drive and you no need to subscribe month fee Never miss a moment with the 24/7 Recording capability of this system. It guarantees continuous recording, ensuring that every crucial second is captured and stored securely. Enjoy peace of mind knowing that your property is under constant surveillance. Intelligent Motion Detection: Our system is equipped with intelligent motion detection capabilities. It can accurately detect any movement within its range and send instant notifications to your smartphone. You'll never miss a moment. we offer a 1-year guarantee. Contact us anytime, and we'll get back to you within 12 hours. Your security, our priority!
Valoraciones
112