¿De qué marca es?
ceye.
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.
Precio y formas de pago
4 partes mensuales sin intereses
4 pagos de
$ 47.444
/ mesAliados para comprar ahora y pagar después



Compras Empresariales
Solicite una cotización para su empresa
Producto electrónico CEYEDC06-BL con uSB, pantalla de 2,8 pulgadas
Compra segura
Protección total en tu pago y tu pedido.
Cuotas flexibles
Elige entre pago único o hasta 4 partes.
Envío verificado
Tiempo de entrega estimada Viernes 3 de abril al Jueves 9 de abril.

Las imágenes son ilustrativas y pueden presentar variaciones menores respecto al producto real.
Producto electrónico CEYEDC06-BL con uSB, pantalla de 2,8 pulgadas
¿De qué marca es?
ceye.
¿Qué color tiene?
Blue.
¿Cuánto pesa?
0,0 libras, aproximadamente 0,0 kg.
| Campo | Valor |
|---|---|
| BuiltIn Media | Camera Body & Accessories |
| Are Batteries Included | Yes |
| ExternalMemory | 64 GB |
| Model Number | CEYEDC06-BL |
| Remote Included | No |
| Series Number | 6 |
| Age Range Description | Kid |
| Best Sellers Rank | #17,005 in Electronics (See Top 100 in Electronics) #144 in Digital Point & Shoot Cameras |
| Total USB Ports | 1 |
| Total Video Out Ports | 1 |
| Digital Scene Transition | False |
| DigitalSútill | Yes |
| Auto Focus Technology | Contrast Detection |
| Focus Features | autofocus |
| Autofocus | Yes |
| Effective Sútill Resolution | 44 MP |
| Supported Image Format | JPEG |
| Bit Depth | 8 Bit |
| Total Sútill Resolution | 44 MP |
| Maximum Image | 44 MP |
| Zoom | Digital Zoom |
| Camera Lens | Macro lens for close-up photography, details not specified. |
| Minimum Focal Length | 16 Millimeters |
| Focal Length Description | 16mm |
| Digital Zoom | 16 x |
| Metering Methods | Evaluative |
| Exposure Control | Automatic |
| White Balance Settings | Auto |
| Display Type | LCD |
| Dots Per Screen | 1,677,721 |
| Display Fixture Type | Fixed |
| Display Resolution Maximum | 44 MP |
| Has | Yes |
| Recording Capacity | 576 Minutes |
| Flash Memory Bus Interface Type | SD Card |
| Flash Memory Supported Size Maximum | 64 GB |
| Flash Memory Installed | 64 GB |
| Sensor Type | CMOS |
| Image stabilization | Digital |
| Maximum Aperture | 2.8 Millimeters |
| Photo Sensor Resolution | 44 MP |
| Photo Sensor | 1/3-inch |
| Minimum Shutter Speed | 1/500 seconds |
| Video Resolution | 2160p |
| Viewfinder | Electronic |
| Flash Modes | Fill Flash |
| Battery | 16 Grams |
| Battery Cell Type | Lithium Ion |
| Battery Type | Lithium Ion |
| SKU | B0DNMH3KCZ |
| Modelo | CEYEDC06-BL |
| Capacidad de almacenamiento | 64 GB |
| Resolución de la cámara | 44,0 MP |
| Resolución de video | MP4 |
Upgraded 44MP & 4K UHD Digita Camera with 3-LED Flash - ceye digital camera captures stunning ultra-high-definition 44 MP images and 4K videos effortlessly with the latest CMOS metering system. With the 2.8-inch large UHD display, it automatically delivers natural, vibrant colors and clear, vivid details without the need for complex manual settings. The built-in 3-LED flash helps you take high-quality photos even in low-light and dark environments. Autofocus 4K Camera with 16x Digital Zoom - ceye digital camera for photography supports Auto-Focus, ensures no more blurry or out-of-focus shots, so you'll never miss a captivating moment. This 4K vlogging camera supports 16x digital zoom, allowing you to easily zoom in or out by pressing the W/T button during video recording and for taking still images. Easy to Use - The ceye point and shoot digital camera, designed for effortless use, this mini camera meets the daily photography needs of of all ages. Its intuitive buttons and simple menus ensure capturing every moment is as easy as pressing a button. This compact camera is equipped with many features such as self-timer, continuous shooting, time-lapse, funny filters and scene modes etc, making this the camera for all indoors/outdoors situations. Portable for Travel & Long Battery Life - The lightweight and compact camera is the perfect travel companion. You can carry the camera in your pocket when traveling without taking up much space. With two large-capacity batteries, no need to worry about running out of power and enjoy your trip. Perfect Gift - A perfect gift for beginners, boys, girls, kids, teens, parents, or anyone who loves photography. ceye kids digital camera is also a thoughtful gift for birthday, Christmas, etc. Include: 1x digital camera; 2x batteries; 1x usb cable; 1x 64GB SD card; 1x wiping cloth; 2x lanyards; 1x camera bag; 1x user manual.
Valoraciones
346